KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6387324
nr 638 7324
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Blandteknik, Signerad L Sparre, Kungsträdgården, 18x23
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 3 maj 2010
kl 19:23:56
100 kr
150 kr
600 kr
550 kr
750 kr
1.100 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
6
1.300 kr
6
1.400 kr
7
1.600 kr
6
1.600 kr
6
1.700 kr
8
2.000 kr
6
1.900 kr
6